HET BESCHERMEN VAN HET SURINAAMSE BOS MET SATELLIETTECHNOLOGIE

De Busi Taki webserie loopt inmiddels 6 weken. In de Busi Taki afleveringen komt er een update van de stand van zaken van het bos aan de hand van satellietbeelden van Satelligence.

De verzamelde informatie vanuit de satelliet wordt in blogposts gedeeld op de website, zoals deze: drie kwartalen aan data verzameld. Wij hebben gemeend een webinar te organiseren in samenwerking met Satelligence om een wijder publiek te informeren over de mogelijkheden van satelliet technologie en de huidige case study in Suriname. Namens Satelligence zullen Niels Wielaard, CEO, en Rens Masselink, Head of Operations, aan het woord komen.

Lokaal nodigen wij uit: de bosautoriteiten, NGOs, partnerorganisaties, studenten van ADEKUS. Andere geïnteresseerden kunnen registreren via de link die op social media gedeeld zal worden.

Satelligence opereert wereldwijd en biedt haar satellietservices aan overheden, bedrijven en NGO’s aan. Hun diensten en data worden gebruikt voor effectieve patrols in het veld, voor responsible investments en voor het maken van beleid cq. tijdig ingrijpen. Zie www.satelligence.com voor meer informatie.

Het beschermen van het Surinaamse bos met satelliettechnologie

Datum dinsdag 17 november

Tijd                  12:00 – 13:00 uur

Taal                 Nederlands

Registreer hier voor deelname.

Advertorial|Busi Taki

Facebook Comments Box