HET GAAT NIET ZO BEST MET PRESIDENT BOUTERSE

Foto|https://digitalehofstad.wordpress.com/tag/rechtbank/

Het gaat niet goed met de gezondheid van president Desi Bouterse. Het staatshoofd is in ieder geval niet in staat om zich voorlopig van zijn grondwettelijke verplichtingen te kwijten. Hij heeft zijn taken dan ook tijdelijk overgedragen aan vice-president Ashwin Adhin.
Wat de president precies scheelt wordt als uiterst geheim beschouwd, maar de persdienst van de regering houdt het op bedrust die het staatshoofd zou moeten houden op advies van zijn medisch team.

Bouterse heeft op Cuba een chirurgische ingreep ondergaan en zei bij aankomst in Suriname zelf dat hij de dagen nadien zal moeten herstellen en revalideren om weer fit te zijn voor de jaarrede van vrijdag. Echter blijkt het staatshoofd niet op tijd ready te zijn om De Nationale Assemblee (DNA) toe te spreken op de eerste werkdag in het nieuw begrotingsjaar.
Sinds woensdag gonst het van de geruchten in de samenleving over de gezondheidstoestand van de president. Zo zou “het einde nabij zijn” zoals dat eerder vaak werd beweerd maar het tegendeel bleek. Volgens zijn vertrouwelingen berusten ook de laatste geruchten op onwaarheid.

De afgelopen twee jaren heeft Bouterse wel opvallend vaak over het leven en de dood gesproken. “Niemand is op deze wereld gekomen om steen te worden”, zei hij vorig jaar tijdens een ontmoeting met journalisten.”Ook Ik niet.”

UNITEDNEWS

Facebook Comments Box