TARNADI EINDELIJK BURGERVADER CORONIE

FOTO FRAGMENT APINTIE TV| Remy Tarnadi

Remy Tarnadi kan aan de slag als districtscommissaris van Coronie.

Hij is woensdag door president Desi Bouterse beëdigt op het Presidentieel Paleis. Hoewel er grote agrarische projecten klaarliggen voor het district zal Taranadi voorlopig de kat uit de boom moeten kijken en wachten op betere financieel-economische tijden.

Er is zwaar bezuinigd op de middelen voor de verschillende districtscommissariaten. Geld voor het uitvoeren van programma’s en projecten is er niet. De middelen zijn net voldoende, en in sommige gevallen niet eens toereikend, om de operationele kosten te dekken. Er zullen prioriteiten gesteld moeten worden en dit geldt ook voor Taranadi. Hij is zich daarvan bewust. “Voorwaar geen makkelijke taak vooral in deze tijd waar niet altijd de nodige middelen ter beschikking zijn”, zegt Tarnadi in zijn inaugurele toespraak als districtscommissaris.

Het is na lange tijd dat Coronie een burgervader uit het district zelf krijgt. Tarnadi was tot twee maanden terug nog lid van De Nationale Assemblee (DNA) namens het district en onder de vleugels van coalitiepartij NDP. Een jaar geleden werd hij door president Bouterse gevraagd als hij bereid is zijn DNA-lidmaatschap op te geven om districtscommissaris te worden. “Ik heb daar niet lang over nagedacht”, zegt Tarnadi. Zijn hart ligt in Coronie en de druk kwam volgens hem ook vanuit de Coroniaanse gemeenschap. Hij liep geruime tijd mee op het commissariaat om ingewerkt te worden.

UNITEDNEWS

 

Facebook Comments Box