GEDETINEERDE WORDEN INGEZET VOOR PUBLIEKE WERKZAAMHEDEN

Paramaribo – In samenwerking met de leiding van de penitentiaire inrichtingen, zijn districtscommissarissen begonnen om gedetineerden in te zetten voor tal van publieke werkzaamheden.

Het betreft hier inzetten van de gedetineerden voor publieke werkzaamheden die door het ministerie van Openbare Werken Transport en Communicatie (OWT&C) moeten worden uitgevoerd.

De inzet van gedetineerden vindt plaats onder begeleiding van deskundigen van het ministerie en bewaking van de penitentiaire instellingen.

De afgelopen dagen zijn de gedetineerden ingezet voor werkzaamheden aan de Berlioz-, Verdis- en Sommelsdijckstraat en hoek Crommilngstraat.

In deze omgeving is het de afgelopen dagen ernstig onderwater gelopen. De werkzaamheden worden handmatig verricht door de gedetineerden.

Het inzetten van deze burgers zorgt niet alleen voor meer mankracht en financiële besparingen, maar geeft de gedetineerden ook de gelegenheid tijdens hun detentie iets publieke te doen naar de samenleving toe. Daarnaast draagt dit initiatief bij aan het resocialisatieproces van de gedetineerden.

UNITEDNEWS

Facebook Comments Box