EBS TOP TREKT ZIJN KRITIEK IN MBT PARMESSAR NA ONDERHOUD MET DE PRESIDENT
Foto: Steve Geerlings
De EBS Werknemers organisatie onder leiding van voorzitter Steve Geerlings die tot de vorige week geen voorstaander was dat Rabindernath Parmessar de nieuwe algemeen directeur van de EBS wordt verwelkomd Parmessar nu van harte.
Geerlings deelde kort na de alv welke vandaag in de kantine van de EBS aan de Saramaccastraat belegd werd dat er in het afgelopen weekend een onderhoud was met de president, Desire Bouterse, minister van financiën Gillmore Hoefdraad en de minister van Natuurlijke Hulpbronnen, Regillio Dodson.
Volgens Geerlings gaat de bond voor het belang van het bedrijf en de medewerkers. “ Er zijn gesprekken gevoerd waarbij de minister van NH zijn onderbouwing gaf waarom er voor Parmessar gekozen zou moeten worden. Toen ik bepaalde zaken over de top en enkele ongeregeldheden van het bedrijf hoorde kwam ik direct tot de conclusie om voor een neutraal persoon te kiezen. Vandaar dat we toch voor Parmessar gaan”.
Geerlings gaf verder aan dat leidinggevenden zich schuldig hadden gemaakt aan bepaalde zaken die de bond niet naar buiten kan brengen. In het verlengde daarvan zei Geerlings dat Ruben Julen samen met de heer Parmessar leiding aan de EBS zal geven. Naast Julen zijn ook de namen van Samuel Mehardjan en Marcel Eindhoven(directeur kandidaat) genoemd om functies in de leiding van het bedrijf te bekleden. Het ligt in de bedoeling dat Parmessar na twee weken tijd als algemeen directeur van de EBS zal fungeren.
IVAN SUMMERVILLE