WALDOS TRAVEL BIEDT NIEUWE CRUISES NAAR BARBADOS, MARGARITA EN GRENADA.
Foto: Waldo Gobardhan& Charles Carvalho
Met de feestelijke ondertekening en onthulling van het naambord Waldos Travel Service en Adrianna Cruises zijn er nieuwe mogelijkheden geboden aan de reizende Surinamers. Afgelopen donderdag vond de bevestiging van de samenwerkingsovereenkomst tussen de eerder genoemde ondernemingen plaats.
Speciaal voor deze gelegenheid kwamen Charles Carvalho de eigenaar van Carvalho Agencies in Trinidad en Luis Molina Carvajal de vice president van Adriana Cruise Lines naar Suriname. Na de ontvangst te vliegveld Zorg en Hoop begaf men zich naar het reisbureau voor de onthulling van het naambord waarna men in de banquethal van Torarica overging tot de ondertekening van de samenwerkingsovereenkomst.
Deze samenwerking houdt in dat Waldo’sTravel de agent van Adrianna Cruises is om cruises aan te bieden aan de mensen in Suriname. Volgens Waldo Gobardhan is dit een uniek product. Vele Surinamers kennen cruises naar de Bahamas en Aruba maar nog niet naar Barbados, Margarita en of Grenada. Dit is een nieuwe vakantie optie voor de mensen die op vakantie willen. Voor wat de informatie van het schip betreft kunnen 300 passagiers aan boord en zijn het er 80 personeelsleden die de nodige werkzaamheden uitvoeren tijdens een cruise. Het gaat om 3-, 5- en ook 7 daagse tours.
IVAN SUMMERVILLE