SURIPOP MAG WEER GEHOUDEN WORDEN
Op donderdag 15 augustus 2019 vond de jurering plaats van de 82 inzendingen ter deelname aan de finale van het tweejaarlijks terugkerend componisten-festival Suripop. Editie nummer XXI stond gepland voor 1 augustus 2020. Helaas kon vanwege de COVID pandemie het evenement niet worden georganiseerd. Het event werd tot nader orde verschoven.
De Stichting ter Bevordering van Kunst en Kultuur heeft toen het besluit genomen te wachten tot de omstandigheden rond de Covid situatie enigszins zouden zijn genormaliseerd. In maart 2022 heeft de stichting de schriftelijke toestemming ontvangen van het ministerie van Volksgezondheid dat Suripop XXI in 2022 gehouden mag worden. Het bestuur heeft daarna de draad weer opgepakt en is besloten
Suripop XXI te houden op zaterdag 3 december 2022.
|
Naam Componist |
Titel Finale Composities |
| Nicole Mackintosh | Ete Wan Lesi |
| Donovan Mahadew | Mi Nanga Yu |
| Ferdinand Schet | Lobi Pasi No Abi Fara |
| Hilkia Lobman | Tanpresi |
| Jennifer Naarden | Uma Prani Yu Rutu |
| Gino Ammersingh | Lobi Na Wan Wortu |
| Claude Winnie Dinge | Mi Wani Gwe |
| Emanuel Sanvisi | Libisma Tu |
| Rudi Fernand & Eunice Fernand | Dja Mi De |
| Roberto Banel | Mi No Sa Kori Yu |
| Delceggio Scheineman | Prasoro |
| Ricky Cheng-A June & Clint Fazal Alikhan | Kenki Yu Yeye Tide |
Exact 1 maand voor de Gala Show, zal op 3 november 2022 de presentatie zijn van de 12 finale composities. Nadere informatie hierover volgt. Voor vragen kunt u contact opnemen met het Suripop Secretariaat op het nummer 450157.
Persbericht|Stichting Bevordering Kunst en Kultuur
