SURINAME, EU, SRI LANKA? “NEVER LET A GOOD CRISIS GO TO WASTE.”
Foto compilatie: Nu in In Srilanka is een nummerbord/persoons gebonden QR code geintroduceerd waar mee volgorde en hoeveelheid van brandstof aankoop centraal geregistreerd en geautomatiseerde wordt.
Ingezonden| Gabor Staakman
Deze observatie van Winston Churchill, tijdens de Tweede Wereldoorlog – kan ons vandaag veel leren. Wat hij ermee bedoelde is eenvoudig maar diepgaand: Dramatische Crisis brengt onvermijdelijk nieuwe inzichten aan het licht en wijst op kansen voor groei en hervorming.
Exorbitante sprongen van (civiele) techniek in de voetsporen van oorlogen is daar een bewezen voorbeeld van.
Prangende vraag nu echter is: “Wiens voordeel deze inzichten, kansen, groei en hervormingen zullen dienen.
Nu,
De CO2 crisis,
De Brandstof crisis,
De COVID crisis,
&
Een aankomende voedsel productie en distributie crisis.
Sri Lanka
In Sri Lanka is recent het bestuur gevallen maar ondanks eminente anargie op dat moment, tegelijkertijd een brandstof rantsoenering en administratie systeem geïmplementeerd. Een nummerbord/persoons gebonden QR code waar mee volgorde en hoeveelheid van brandstof aankoop centraal geregistreerd en geautomatiseerde wordt.
Europese Unie
Terug kerende lege schappen in supermarkten. Gebrekkig inzaaien van gewassen en instorten van (agrarische) logistiek sector in de USA, Onteigening landbouwgronden van Europese boeren. Graan en Spijsolie crisis door Conflict in Ukraine. Al dan niet gecreëerde schaarste van Gas, Diesel & Kunstmest.
De geschiedenis verwijst ons naar de tweede wereld oorlog toen levensbehoeften alleen op de bon verkrijgbaar waren in de 44/45 hongerwinter.
Technologie zal heden ten dagen ook onze maatbeker gerst en 3 maatbekers tarwe voor een dagloon toestaan op basis van centrale registratie.
Suriname…
Elk voornoemde crisis en “toevallig” gepaard gaande registratiesystemen zijn tweesnijdend….
De dringende factor (gezondheid, milieu, vrijheid van beweging enz)
& En centrale registratie.
Al deze centrale registratie systemen die ogenschijnlijk hun eigen valide onderliggende crises hebben kunnen uiteindelijk elk en alle gegevens van een individu bundelen onder een persoonlijke (QR) code.
Digitaal crediet
OliMoni
Gezonheidsgegevens
Vaccinatie status
Sexuele voorkeur
Religie
Ras
Politiek enz enz.
Denk hierbij aan het Social credit System in China welke op een soortgelijk technologisch platvorm bestaat als het Vaccinatie paspoort in de Europese Unie.
De instelling of overheid of God verhoede persoon welke beschikt over al deze centraal beheerde gegevens kan zo bijvoorbeeld bepalen hoeveel krediet uitgegeven word aan welke artikelen.
Of wat had u gedacht van krediet met een houdbaarheid datum.Of deuren die open gaan op basis van religie of ras of al dan niet de juiste vaccinatie te hebben gehad.
Met bovenstaande zaken in gedachten zou de volgende beangstigende vragen gesteld mogen worden:
Zijn al de registratiesystemen, OliMoni passen en QR codes om de Crises te beheersen….?
Of worden de Crises beheerst om de centrale administratie door te kunnen voeren?
