DE ONLANGS GELIQUIDEERDE MAN IN SURINAM BLEEK GEZOCHTE CRIMINEEL IN GUYANA EN FRANS-GUYANA TE ZIJN
Foto compositie: Links Shemar Wilson en rechts Kaieteur News Publisher, Glenn Lall
De man die het afgelopen weekeinde is doodgeschoten aan de Posrenstraat te Kwatta blijkt een in Guyana gezochte crimineel te zijn.
Hij wordt gezien als het brein achter een mislukte aanslag op de Guyanese krant ‘Kaieteur News’ in 2016. Shemar Wilson probeerde met een handgranaat de auto van de uitgever op te blazen. Hij werd ook in Frans-Guyana gezocht voor moord. Alles wijst erop dat de man zondag is geliquideerd door de vijanden die hij zou hebben gemaakt in de onderwereld.
Wilson zat in een auto voor een appartementencomplex aan de Posrenstraat. Hij werd vanuit een andere auto beschoten met de voor hem dodelijk afloop. Er zijn meerdere schoten gelost.
Wilson week in 2016 uit naar Suriname, nadat Guyanese autoriteiten een klopjacht op hem openden. Via Guyana trok hij verder naar Frans-Guyana waar hij ook in het crimineel circuit belandde. Hij raakte betrokken in een moordzaak en week vervolgens weer uit naar Suriname.
Wilson kon gemaakte vijanden echter niet ontlopen, want alles wijst uit dat er sprake is van een afrekening.
De politie heeft nog geen aanhoudingen verricht in de zaak. Het onderzoek is nog gaande.
UNITEDNEWS
