BINNENKORT WIJZIGINGEN IN DC CORPS



“Binnenkort zullen enkele districtscommissarissen (dc) worden gereshuffeld en nieuwe worden benoemd”. Dit zegt de deken van de districtscommissarissen, Roline Samsoedien. Het wachten is volgens haar op een sein van de president, Desire Bouterse, die bepaalt wie vervangen moet worden, stopt of wordt benoemd.


Het district Wanica dat nu onder haar leiding valt,  krijt dezelfde structuur als Paramaribo. “De plannen zijn er om nog een dc voor Wanica te benoemen. Het wordt dan net als in Paramaribo die is onderverdeeld is Noord-oost en Zuid-west,” zegt Samsoedin. De burger moeder juicht dit toe omdat er volgens haar sprake is van migratie naar Wanica. De opdeling zal voor haar een verlichting zijn gezien de hoeveelheid aan werkzaamheden en de uitgestrektheid van het gebied.


De eerste die genoemd wordt voor vervanging is de dc van Para, John de la Fuente. Hij is op contract basis aangenomen na het vertrek van Jerry Miranda naar Paramaribo. Daarnaast zijn de namen van Yvonne Pinas van Brokopondo en Remy Pollack van Commewijne genoemd. Pinas zou niet meer gedragen worden in het district terwijl Pollack verwikkeld is in een grond uitgifte kwestie. De burger moeder wilde hier niet op ingaan maar wacht het besluit van de president af.

UNITEDNEWS/ IVAN SUMMERVILLE

Facebook Comments Box