BOUTERSE STOORT ZICH AAN GERODDEL OP FACEBOOK

Wie tijd heeft om anderen op een negatieve manier te bespreken op de sociale media en wel met een leugenachtige toon is volgens president Desi Bouterse toe aan het zoeken van een nieuwe hobby.

Het liefs ziet het staatshoofd dat de desbetreffende personen hun kostbare tijd gebruiken om productief bezig te zijn in plaats van die te vergooien aan het bekladden van anderen.

Het is volgens Bouterse onvoorstelbaar dat Suriname op de tweede plaats in de wereld staat voor wat betreft het gebruik van emoticons op Facebook. Dat zijn expressies van emoties door middel van beschikbare afbeeldingen. Dit val nog mee, maar dat onder ander

Facebook gebruik wordt voor roddel en misinformatie baren het staatshoofd wel zorgen. “Un lob taki moro wi’e du. Un lob a takru taki”, aldus het staatshoofd.

Hij vraagt zich af hoe het komt dat de betrokken mensen zoveel vrije tijd hebben om zich constant bezig te houden met de sociale media. “Als je zoveel praat dan is iets niet goed. Dan studeer je niet of dan werk je niet”, concludeert de president. “We moeten dat ding echt goed gebruiken. Laten wij het niet alleen gebruiken voor de negatieve dingen” aldus Bouterse.

UNITEDNEWS

Facebook Comments Box