CURAÇAO | CORKS @ FORKS 2017

Sfeerimpressie Corks & Forks eerdere editie’s

Landhuis Brakkeput Mei Mei en Licores Maduro presenteren vol trots de 6e editie van “Corks & Forks”op   4 november 2017. HET gezellige culinaire evenement voor de liefhebber van wijn en lekkere hapjes op Curaçao.

Tijdens Corks & Forks gaan bezoekers in één avond de culinaire wereld rond met een heerlijk glas wijn in de hand, wandelend van het ene naar het andere gebied, proevend van de typische gerechtjes in de vorm van o.a. tapas, Escargots, en trendy vlees- en viscreaties en genietend van een diversiteit aan entertainment.

Het landhuis en alle terrassen eromheen zijn weer ingedeeld in verschillende landen die vertegenwoordigd worden door wijnhuizen uit het betreffende land: Voor Frankrijk is het Maison Louis Latour, Miguel Torres vertegenwoordigt Spanje, voor Italië is het Sartori, Concha y Toro voor Chili, Washington vertegenwoordigt de USA, Lindemans vertegenwoordigt Australiie & Mendoza is het wijnhuis van Argentinië.

Bij de ‘WoW ’ area kan genoten worden van organic-wijnen.

Ook dit jaar is er weer een aparte bar met daarin de Top Selling Wines van 2017. Proef hier de meest populaire wijnen op Curacao van dit jaar!

In de tropische tuin is de populaire “Bubble” area met dit keer 2 verschillende bars, een exclusieve Champagne bar en een Prosecco bar met een groot aanbod aan mousserende wijnen.

Het entertainment maakt elk jaar een belangrijk deel uit van Corks & Forks en dit jaar zijn we extra trots op de geweldige line-up aan artiesten.

Randal Corsen jazz trio featuring Steve Mariat zal afwisselend met Gino Coelho & friends de sfeer maken op de mainstage. Maarten Schakel en DJ Lu-C , verzorgen populaire muziek bij de Bubble area. Saxofonist Michael Anthony speelt en zingt Jazzy Notes terwijl Jaime Maria en Igort Rivas ieder apart hun trompet bespelen en hiermee op verschillende area’s zorgen voor gezellige, sfeervolle achtergrond muziek. Gilmar Freitas en  Luis verzorgt sfeervolle live muziek in het restaurant.

Tussendoor zullen Dans arte en dansgroep Ecole de Danse voor de nodige entertainment zorgen.  

Van een klein proefglaasje tot een mooi glas wijn, de bezoeker kan op verschillende manieren proeven en genieten van het grote aanbod van verschillende wijnen, geselecteerd door de wijnspecialisten van Licores Maduro.

Naast het grote aanbod wijnen zijn er een aantal “full bars” met een keur aan alcoholische dranken, verschillende biersoorten, juices & softdrinks.

4e editie Corks & Forks – 7 november 2015

Kaarten zijn à Nafl. 50 verkrijgbaar bij Albert Heijn, Amigo, Licores Maduro, Mensings Caminada, Van den Tweel Supermarket Jan Thiel en bij het Funmiles kantoor voor 2250 Funmiles. Deze prijs is inclusief Nafl. 25,- aan munten. Extra munten zijn tijdens het evenement op diverse verkooppunten bij Landhuis Brakkeput verkrijgbaar.

ADVERTORIAL| Creative Communications & Marketing nv

Facebook Comments Box