HARDCORE ENTERTAINMENT KICK-OFF MET COMEDY XL IN ANTHONY NESTY SPORTHAL
ADVERTORIAL
PARAMARIBO/AMSTERDAM, Hardcore Entertainment heeft na een geruime tijd weer besloten te starten met het organiseren van evenementen. Hierbij geven ze hun kick-off evenement in Anthony Nesty Sporthal op vrijdag 23 december 2016. Dit evenement belooft een spectaculaire avond te worden, evenals een mooie comedy afsluiting voor 2016 met heel veel spektakel. Natuurlijk is Hardcore Entertainment geen onbekende in de Surinaamse gemeenschap. Zo hebben zij uitverkochte concerten op hun naam staan in Suriname van bekende artiesten zoals Gentleman, Kassav, Himesh Reshammiya, Rahat Fateh Ali Khan, Atif Aslam en Marc Anthony in samenwerking met Pal Mundo Events in Ahoy Rotterdam.
Hardcore Entertainment presenteert u op vrijdag 23 december 2016 het evenement COMEDY XL met Roue Verveer, Rayen Panday, Murth Mossel, Nabil Aoulad Ayad, Clifton Braam, Huan Graanoogst, Pres Juriaantje en Herbert Watson. Meer informatie over de kaart verkoop volgt binnenkort.
Roue Verveer(NL):
Wie kent hem nou niet! De populaire stand-up comedian heeft onlangs in Amsterdam 3 dagen lang de Ziggo Dome, een van de grootste concert locaties van Nederland met een capaciteit van 12.000 bezoekers, weten uit te verkopen.
Rayen Panday(NL):
Rayen Panday is inmiddels ook geen onbekende meer in Suriname. Hij won in 2008 de persoonlijkheidsprijs van het Groninger Studenten Cabaret Festival. Sindsdien speelt hij met zijn soloprogramma in theaters door heel Nederland. Voor Comedy XL komt hij speciaal naar Suriname om een geweldige show neer te zetten.
Murth Mossel(NL):
Murth Mossel draait al jaren mee in de Nederlandse cabaretwereld en is een graag geziene comedian.
Hij toert al jaren met zijn solo-voorstelling in de theaters door heel Nederland. Ook in Suriname heeft hij al vaker opgetreden.
Nabil Aoulad Ayad(NL)
Nabil Aoulad Ayad is een veelzijdige duizendpoot die zowel on screen als on stage regelmatig te zien is in Nederland. Hij is o.a. op de Nederlandse televisie een begrip aan het worden in verschillende shows zoals BAAS Raymann, daarnaast is hij ook een talentvolle beatboxer.
Clifton Braam(SR):
De in Suriname beroemde stand-up comedian, entertainer en presentator Clifton Braam, bekend van ‘’1en1is3’’ is ook van de partij. Comedy is zijn en op aandringen van Roue Verveer, met wie hij vaker op het podium staat behoort stand-up comedy daar nu ook bij
Pres Juriaantje(SR):
Deze 25-jarige Surinaamse komiek, wiens echte naam Cleon Juriaans is, maakte vorig jaar zijn debuut op het podium in het voorprogramma van Roue Verveer tijdens zijn show Tjar a Lobi.
Huan Graanoogst(SR):
De bekende Surinaamse comedian Huan “Grantjie” Graanoogst is ook aanwezig tijdens Comedy XL. Graanoogst, die met name bekend is van zijn Facebook filmpjes, maakte eveneens als Pres Juriaantje vorig jaar zijn stand-up comedy debuut tijdens Tjar a Lobi.
Herbert Watson(SR):
Herbert Watson is een van Suriname ‘s grootste opkomende comedians. Hij kan mensen heel goed aan het lachen maken, maar is ook behoorlijk getalenteerd op het gebied van zang. Behalve dat Herbert Watson graag karaoke zingt, gebruikt hij dit talent ook in zijn stand-up comedy repertoire.
Dit evenement wordt mede mogelijk gemaakt door Platinum sponsor: TOK
Gold Sponsors: Bamboo, Shaike Lights, M&N Car Center
Silver Sponsors: Jumbo trading, Sanoush books, Combemarkt, Tulip, Matesa
Wij willen natuurlijk al onze sponsoren, die ons jaren lang door dik en dun hebben gesteund bedanken. En uiteraard ook alle dienstverleners, al het personeel en alle trouwe bezoekers die jaren lang het vertrouwen in ons hebben gehad.
ADVERTORIAL | HARDCORE ENTERTAINMENT