RUDISA BRENGT OUD COCA-COLA FABRIEK JAMAICA OP DE VEILING

Rudisa Holdings verkoopt haar frisdrankenfabriek op Jamaica.

Het gaat om de gewezen toonaangevende Coca-Cola-fabriek in hoofdstad Kingston die acht jaren terug werd gekocht met als doel in productie te gaan. De fabriek werd na de aankoop opgeknapt en zijn er nieuwe machines ten behoeve van de productie geïnstalleerd. Echter heeft het Surinaams bedrijf nu andere inzichten en wordt de fabriek in zijn geheel op de veilig gebracht. Indien het niet lukt om de fabriek in zijn geheel te verkopen zal er een ander strategie toegepast worden om het financieel verantwoord te ontmantelen.

Het terrein waarop de fabriek staat wordt echter niet verkocht. Rudisa wil het vasthouden in geval het bedrijf in de toekomst alsnog plannen heeft om een investering te plegen op het Caribische eiland.

Rudisa is opgericht in 1975 en heeft in de jaren die volgden zich ontwikkeld tot een toonaangevend bedrijf in niet alleen Suriname, maar in diverse Caribische landen zoals Trinidad and Tobago, Guyana en Barbados. Het streven is om in de toekomst alsnog deel te zijn van de Jamaicaanse productiesector

UNITEDNEWS

 

Facebook Comments Box