SURINAME HEEFT MODERNSTE MERCEDES SHOWROOM ANNEX WORKSHOP VAN DE REGIO

Voor Rudisa Motor Company een prestatie om trots op te zijn. Voor Suriname een primeur en voor de Mercedes-Benz fanatic een heilig moment.

De opening van de nieuwe Mercedes Showroom is donderdagavond een groot feest geworden. De heer Anand Pherai , General Manager van Rudisa Motor Company en Mevrouw Henna Sardjoe,President Commissaris van Rudisa Group of Companies viel de eer te beurt de plechtige openingsceremonie te verrichten met de onthulling van een reuzen versie van het wereldberoemde Mercedes Benz ster logo , dat als centerpiece in de showroom te bewonderen zal zijn.

 

 

 

De launch van Mercedes Benz in Suriname viel samen met de 52ste verjaardag van directeur Anand Pherai.

In zijn met mooie anekdotes doorspekte welkomstwoord liet hij het gedurfde en allesbeproevende pad, dat heeft geleid naar dit voor Rudisa Motors en Suriname historische moment , de revu passeren.

Met dhr. Pherai aan het roer heeft Rudisa Motor Company een ongekende groei meegemaakt in zowel het portfolio van topmerken alsook het bijbehorende onderhoud volgens de protocollen van de leverancier.

Het gaat in deze niet om de minste onder de merknamen in de wereld van heavy equipment , zwaar en medium transport alsook personenwagens: Kia, Hyundai, Chrysler Jeep, FUSO en nu ook Mercedes Benz.

Bij de totstandkoming van Mercedes’ eerste officiële vestiging heeft Rudisa topman dhr. Dilip Sardjoe meer dan eens de samenwerking, de betrokkenheid en het vertrouwen van DSB bank directeur Sigmund Proeve in dit project geprezen.

Foto: Rudisa topman Dilip Sardjoe

De investeringen, die met de komst van het Duitse A merk naar Suriname gepaard gingen, bedragen een kleine 3,5 miljoen US dollar.Los van het ‘state of the art- gebouw’ heeft Mercedes Benz Suriname ook een team van Surinaamse professionals klaargestoomd om als gecertificeerde parts, service en sales manager aan de slag te kunnen. Het ultra moderne gebouw is ontworpen door een Surinamer, dhr. Ir.Ing.Dayanand Mungra.

De aanwezigen onder wie politici,captains of industry en andere toppers uit het zakenleven waren zichtbaar onder de indruk van de 2016 Mercedes- lijn. De allernieuwste uitvoeringen van de GLC en GLE -400 Mercedes Benz SUV’s en de pronkstukken in de S klasse kregen verreweg de meeste bijval van de avond.

Jeremy Hart, Regional Manager Mercedes Benz Americas, doopte de Surinaamse Mercedes showroom annex workshop als de modernste faciliteit van Mercedes in de wijde regio.Een compliment dat door de zaal werd gewaardeerd met applaus.

Foto: Jeremy Hart, Regional Manager Merces Benz Americas

De feestavond werd gecomplementeerd met een lichtshow, vuurwerk, frisse cocktails en muziek van de ‘Mercedes Jazz Bend ‘met onder andere toptalenten Sonny Khoeblal , Radjesh Gopal, Harvey Wirth! en Pablo Nahar

Pianist Albert Arens en vocalist Luna trakteerden het publiek met een spontane versie van de Janis Joplin klassieker ‘Mercedes Benz’.

 

STEVEN VAN FREDERIKSLUST

Facebook Comments Box