SURINAME NIEUWE AMBASSADRICE RIJKER
Op zaterdag 9 juli 2016 werd Miss Jaleesa Pigot, 23 jaar, gekroond tot de nieuwe Miss Tropical Beauties Suriname. De show werd voor de 5e keer gehouden in de Royal Ballroom van Hotel Torarica. De 6-koppige jury had geen gemakkelijke taak, omdat alle missen enorm hun best deden tijdens de verschillende rondes. Charelle Tjon A Loi bleek wel een publieksfavoriet te zijn maar is helaas niet in de finale beland. De organisatie Stichting Beauties of Suriname Pageant blikt terug op een geslaagde show: de toegangs kaarten waren uitverkocht en het publiek had het redelijk goed naar hun zin. Na hard werken en 12 weken training is de organisatie trots op al hun twaalf butterflies, ze hebben zich allemaal volledig ingezet.
https://www.youtube.com/watch?v=2_WXbeRnDjc
Tijdens de openingsronde waren alle 12 Missen gekleed in prachtige jurken gesponsord door Boa Vista. Daarna volgde de bikini ronde in bikini’s van From Kay With Love. De talenten ronde was vrij interessant gezien de meeste missen op een zeer verantwoordelijke manier inspeelden op de sociaal maatschappelijke vraagstukken die nu aan de orde zijn in Suriname.
Na deze ronde volgde de galaronde in prachtige jurken van Boetiek Lili’s. Het haar van de missen werd gedaan door Hairstudio 32 en de make-up door Sylvani’s Beauty Institute.

Het publiek dat niet aanwezig kon zijn heeft deels kunnen meegenieten via LIVE updates op de Facebookpagina van Tropical Beauties Suriname verzorgd door het zeer ervaren team van BodyNsoul Photography. De mc’s van de avond waren Rodney Deekman en Soraya Jaikaran. Miss Jaleesa zal Suriname vertegenwoordigen tijdens Miss Supranational 2016 in Polen. De show zal later in de maand vertoond worden via Apintie TV en SCCN. De stichting bedankt hierbij het publiek voor het komen en een speciale dank gaat uit naar al haar sponsoren en partners voor het vertrouwen en goede samenwerking.
De volledige uitslag ziet er als volg uit:
Miss Tropical Beauties Suriname 2016 = Jaleesa Pigot
1st Runner Up MTBS 2016 = Daryola Brandon
2nd Runner up MTBS 2016 = Natalie Sahit
3rd Runner up MTBS 2016 = Chagnaz Frankel
4th Runner up MTBS 2016 = Wendy He
De subtitels gingen naar:
Miss Congeniality = Natalie Sahit
Miss Photogenic = Wendy He en Daryola Brandon
Miss Effort = Rochelle Afoedinie
People of Paramaribo Choice = Natalie Sahit
Best Talent = Fabielle Joval
Best in Bikini = Jaleesa Pigot
UNITEDNEWS