VHP HEEFT ER BEGRIP VOOR DAT HAAR OVERLOPERS MOMENTEEL KIEZEN VOOR MATERIELE ZAKEN
De VHP wenst de samenleving te informeren over berichten met betrekking tot toetreding van enkele VHP’ers bij andere partijen.
Het is een jaar voor de verkiezingen, is dus het komen en gaan van leden in dit verkiezingsjaar verwachtbaar en begrijpelijk. De VHP is een zeer democratische partij, waar vrijheid om te kiezen en zich te uiten heel hoog geacht wordt. De VHP respecteert de keuze van mensen. Er zijn enkelen die vertrekken, wat niet opweegt tegen de honderden die zich aansluiten bij de VHP om Suriname te helpen uit de crisis te geraken.
De leden die zich aansluiten bij de Oranje Partij zijn van harte welkom. Degenen die de partij verlaten, dat wordt betreurd.
De partij heeft er begrip voor dat in een uitzichtloze situatie van het land, personen c.q. jongeren eerder gelokt kunnen worden met materiële zaken.
Desondanks roept de VHP op, om waakzaam te blijven dat er geen devaluatie van burgers plaatsvindt, middels omkoperij met staatsgelden. De Orange Movement is een beweging die Surinamers bundelt om eensgezind het land Suriname te redden, het onrecht te bestrijden en goed bestuur af te dwingen. En gaat over tot de orde van de dag.
PERSBRICHT|VHP