SAMENLEVING ZAKT STEEDS DIEPER IN DE PUT MAAR VOORZITTER DNA OP VAKANTIE IN HET BUITENLAND

Terwijl de diverse crises in het land zijn hoogtepunt bereikt, vertrekt Marinus Bee, voorzitter van De Nationale Assemblee (DNA), op vakantie naar het buitenland.

Het lijkt een droom die ver buiten het bereik ligt van het volk dat zijn vertrouwen heeft gesteld in de personen die zitting hebben in het college waar hij leiding aan geeft. Het is niet duidelijk waar de voorzitter van DNA precies naartoe is vertrokken, maar de aankondiging van zijn afwezigheid en vakantie werd gedaan door waarnemend voorzitter Dew Sharman tijdens een plenaire vergadering.

Tijdens deze vergadering waren cruciale beslissingen aan de orde met betrekking tot de regulering van de casinosector, wat een van de vele vraagstukken is waar Suriname momenteel mee worstelt.

Bee zal na zijn vakantie niet onmiddellijk terugkeren naar Suriname, maar een werkbezoek afleggen aan Zuid-Korea in de periode 18 tot en met 20 september. Tijdens dit bezoek zal Bee ‘het parlement vertegenwoordigen’, volgens Sharman.

Dit alles komt bovenop de overduidelijke kritiek en het commentaar op het functioneren van De Nationale Assemblee. Het Hoogste Collega van Staat wordt steeds geplaagd door een gebrek aan quorum, waardoor essentiële vergaderingen en besluitvorming in de wacht worden gezet. Belangrijke wetgeving blijft steken in een eindeloze stroom van inefficiënte debatten. Ondanks deze wanprestatie lijkt het geen invloed te hebben op de aanzienlijke vergoedingen, dubbele salarissen en privileges van de volksvertegenwoordigers.

UNITEDNEWS

 

 

 

Facebook Comments Box