AUTOFABRIKANT NISSAN NEEMT SURINAME MEE IN NIEUWE BUSINESS STRATEGIE

Het Japanse autobedrijf Nissan zoekt meer connectiviteit met Zuid-Amerikaanse en Caribische landen.

Vandaar dat het een speciale unit heeft opgezet die in contact moet treden en relaties onderhouden met partners in de diverse landen. Ook Suriname wordt meegenomen in de lijst van 34 landen die Nissan heeft samengesteld.

In de nieuwe unit zitten diverse topdeskundigen die nauw zullen moeten samenwerken met commerciële partners in de verschillende landen. Ricardo Rodriguez is aangewezen als managing director van de nieuwe Nissan Business Unit. Hij heeft 25 jaren ervaring bij de wereldproducent van auto’s.  “Het opzetten van deze nieuwe business unit geeft invulling aan één van onze doelen en geeft aan hoe belangrijk deze regio is voor Nissan”, zegt Rodriguez. “Deze 34 landen hebben de capaciteit en potentie om zichzelf te positioneren binnen de top 3 van de markt en Nissan wil graag hun groei ondersteunen in het behalen van deze goals”, aldus de directeur van de nieuwe regionale unit van Nissan.

 

 

Wat Suriname betreft zal het contact vooral via Pedro Albarran gaan. Die is toegevoegd aan het team als Marketing Director. Hij is de hoofdverantwoordelijke met betrekking tot het ontwikkelen van nieuwe commerciële strategieën voor onder andere Suriname, Guyana, Curaçao, Aruba en overige landen in de regio.

UNITEDNEWS

 

Facebook Comments Box