LIMBURG DISTANTIEERT ZICH VAN GERUCHTEN OP SOCIAL MEDIA

Clifton Limburg, directeur van het Nationaal Informatie Instituut (NII), distantieert zich van berichten op de sociale media als zou hij hebben bevestigd dat Rashied Doekhie de nieuwe minister van Justitie en Politie (Juspol) worden.

Hij verwijst deze berichten naar het reik der fabelen. Volgens een officiële verklaring van het NII is president Desi Bouterse nog in het proces van het aanwijzen van een opvolger voor Eugene van der San die woensdag zijn portefeuille ter beschikking stelde.

“Het Nationaal Informatie Instituut (N.I.I.) wenst hierbij te benadrukken dat minister Ferdinand Welzijn van Handel, Industrie & Toerisme, belast is met de waarneming op het ministerie van Justitie en Politie”, stelt het NII). “Gebleken is dat er voornamelijk op social media, bewust onjuiste informatie wordt gedeeld, hetgeen onderdeel is van een campagne om verwarring, onrust en onzekerheid te creëren. Als voorbeeld wordt genoemd, het bericht als zou de directeur van het N.I.I., dhr. Clifton Limburg hebben bevestigd dat dhr. Rashied Doekhie benoemd zal worden tot de nieuwe minister van Justitie en Politie. Dit is pertinent onwaar.”

UNITEDNEWS

Facebook Comments Box