DIRECTIE SURINAM AIRWAYS BEZOEKT PORT OF SPAIN

Foto | Links: Francis Regis(Director General) en Ricardo Henri van TTCAA en rechts: de waarnemend CEO Steven Gonesh en VP Finance Santosh Baidjoe

In het kader van verder herstel van Surinam Airways hebben de waarnemend CEO, dhr. Steven Gonesh en de VP Finance, de heer Santosh Baidjoe een bezoek gebracht aan Trinidad, Port of Spain.

Dit bezoek had een zakelijk karakter en werd met verschillende actoren gesproken. Onder andere is er voor bankzaken een bezoek gebracht aan de Republic Bank.

Verder is er een bezoek gebracht aan de Trinidad and Tobago Civil Aviation Authority (TTCAA), en zijn in het bijzijn van dhr. Francis Regis(Director General) en dhr. Ricardo Henri uitbreidingsopties besproken ten behoeve van de SLM.

Ten aanzien van de ground handling op Port of Spain zijn er gesprekken gevoerd met Piarco Airservices Limited – PASL, terwijl ook met het gerenommeerde SwissPort besprekingen zijn gevoerd voor een eventuele samenwerking. Besproken opties met betrekking tot routes worden verder uitgewerkt. het bezoek was vruchtbaar en het een en ander is afgehandeld door de heren Gonesh, Baidjoe en de Honorair Consul van Suriname in Trinidad, dhr. Jerome Khan.

Foto: Honorair Consul van Suriname in Trinidad, Jerome Khan, Management Surinam Airways en Members of SwissPort

UNITEDNEWS | LUCHTVAART

 

Facebook Comments Box